Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mūsu vietni Jums noderīgāku OK
Par mums
SIA Baltic Project Group dibināta 1998. gadā. Kompānijas pamatdarbība ir elektromateriālu, drošības sistēmu un telekomunikāciju sistēmu vairumtirdzniecība.

Mēs pārstāvam pasaules vadošos ražotājus, kuri ilgu gadu gaitā sevi pierādījuši starptautiskajā tirgū, tādējādi piedāvājot pasaules līmeņa kvalitātes produkciju lielākajiem Latvijas un Baltijas būvniecības, drošības un telekomunikāciju nozares uzņēmumiem. Mūsu klientu vidū ir lielākie valsts būvniecības, energo un telekomunikāciju uzņēmumi, kas apstiprina, ka esam labākie savā jomā. Mēs regulāri un veiksmīgi piedalāmies valsts un privātā sektora izsludinātajos iepirkumu konkursos.
Plašais produktu sortiments noliktavā un konkurētspējīgās cenas padara mūsu kompāniju par vienu no līderiem elektromateriālu, drošības un telekomunikāciju produktu vairumtirdzniecības jomā. Sadarbība ar ievērojamu skaitu ražotāju ļauj piedāvāt mūsu klientiem optimālākos risinājumus, un labāko kvalitāti.

Uzņēmuma vērtība ir mūsu augsti kvalificētie speciālisti, kas, sniedzot konsultācijas klientiem, piedāvās katram klientam individuāli piemērotu efektīvāko risinājumu. Mēs rūpējamies par katru savu klientu un lepojamies ar lielu pastāvīgo klientu skaitu!
Baltic Project Group SIA
Reģistrācijas Nr.: 40002078769
PVN maksātāja Nr.: LV40002078769
Juridiskā adrese: Jelgavas iela 28, Rīga, LV-1004
Banka: Luminor Bank AS
SWIFT kods: RIKOLV2X
Norēķinu konts: LV40RIKO0002013201329
Sazinies ar mums
+371 29236283
Birojs
Pr.-Pk.: 9:00 - 18:00
Se.-Sv.: Brīvs
Noliktava
Pr.-Pk.: 9:00 - 17:30
Se.-Sv.: Brīvs
Baltic Project Group
Informācija
© 2024 Baltic Project Group SIA
Saglabāts!
Doties uz grozu
Lai noformētu nomu, lūdzu pāriet uz grozu.
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu
Paldies! Pieprasījums ir saņemts!