Veikals
Jaunums!
Noma
Aizmirsu paroliReģistrācija
Par mums
SIA Baltic Project Group dibināta 1998. gadā. Kompānijas pamatdarbība ir elektromateriālu, drošības sistēmu un telekomunikāciju sistēmu vairumtirdzniecība.

Mēs pārstāvam pasaules vadošos ražotājus, kuri ilgu gadu gaitā sevi pierādījuši starptautiskajā tirgū, tādējādi piedāvājot pasaules līmeņa kvalitātes produkciju lielākajiem Latvijas un Baltijas būvniecības, drošības un telekomunikāciju nozares uzņēmumiem. Mūsu klientu vidū ir lielākie valsts būvniecības, energo un telekomunikāciju uzņēmumi, kas apstiprina, ka esam labākie savā jomā. Mēs regulāri un veiksmīgi piedalāmies valsts un privātā sektora izsludinātajos iepirkumu konkursos.
Plašais produktu sortiments noliktavā un konkurētspējīgās cenas padara mūsu kompāniju par vienu no līderiem elektromateriālu, drošības un telekomunikāciju produktu vairumtirdzniecības jomā. Sadarbība ar ievērojamu skaitu ražotāju ļauj piedāvāt mūsu klientiem optimālākos risinājumus, un labāko kvalitāti.

Uzņēmuma vērtība ir mūsu augsti kvalificētie speciālisti, kas, sniedzot konsultācijas klientiem, piedāvās katram klientam individuāli piemērotu efektīvāko risinājumu. Mēs rūpējamies par katru savu klientu un lepojamies ar lielu pastāvīgo klientu skaitu!
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Garantija
Atgriešana
Kontakti
© 2023 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Lai noformētu nomu, lūdzu pāriet uz grozu.
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu
Paldies! Pieprasījums ir saņemts!