Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PIGTAIL OPTIKAI  >  SC SM 9/125 (OS2)
< ATPAKAĻ Optiskas šķiedras pigtail SC/UPC. SM 9/125 G652D (OS2). LSZH. Tight. Balts. 5m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Optiskas šķiedras pigtail SC/UPC. SM 9/125 G652D (OS2). LSZH. Tight. Balts. 5m
CENA
€ 1.065 /gab
€ 0.88 /gab

Ir noliktavā
Preces artikuls:PT-OS2-SC-T-W-5
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Garums:5 m
Krāsa:Balta
Valsts:ĶĪNA
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu