Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  SC/SC  >  3M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads SC/PC-SC/PC SM 9/125 G652D (OS2) Duplex 2mm. LSZH. 3m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 5.29 /gab
€ 4.37 /gab
Preces artikuls:SMDUSC/SCPC2-3
Ražotājs:BALTIC TELECOM
Garums:3 m
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu