Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  MULTI MODE OM3. OM2. OM1  >  LC/ST  >  3M
< ATPAKAĻ Optiskas šķiedras pačkabelis MM 62.5/125mm ST-LC/PC duplex. 3m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Preces artikuls:MM62,5DUST/LCPC2-3
Ražotājs:BALTIC TELECOM
Garums:3 m
Valsts:ĶĪNA
CENA
€ 5.808 /gab
€ 4.80 /gab

Pēc pieprasījuma
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu