Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  LC/FC  >  3M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G652D (OS2) Duplex 2mm. LSZH. 3m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 6.97 /gab
€ 5.76 /gab
Preces artikuls:SMDULC/FCUPC2-3
Ražotājs:BALTIC TELECOM
Web:danteknet.dantek.ro/...
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu