Veikals
Jaunums!
Noma
Aizmirsu paroli Reģistrācija
6C-BIDI-0102A
Konvertors BIDI. 10/100Mbps. MM. Simplex SC. 1310nm/1550nm. 2km
< ATPAKAĻAKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  SFP / OPTISKIE KONVERTORI / GIBIC  >  MM - MULTIMODE KONVERTORI  >  MM - 10/100 Mbps
Konvertors BIDI. 10/100Mbps. MM. Simplex SC. 1310nm/1550nm. 2km
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
IZPĀRDOŠANA -83%
€ 6.05 36.421 /gab
Ietaupījums: € 30.371
€ 5.00 30.10 /gab
Ietaupījums: € 25.10

Ir noliktavā
Artikuls:6C-BIDI-0102A
Ražotājs:6COM TECHNOLOGY
Specifikācijas, Sertifikāti un deklarācijas
Tikai reģistrētiem lietotājiem

































Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2022 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Lai noformētu nomu, lūdzu pāriet uz grozu.
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu
Paldies! Pieprasījums ir saņemts!