Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  SFP / OPTISKIE KONVERTORI / GIBIC  >  MM - MULTIMODE KONVERTORI  >  MM - 10/100 Mbps
< ATPAKAĻ Konvertors BIDI. 10/100Mbps. MM. Simplex SC. 1310nm/1550nm. 2km
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Preces artikuls:6C-BIDI-0102A
Ražotājs:6COM TECHNOLOGY
Krāsa:Melna
Valsts:ĶĪNA
AKCIJA -29%
€ 26.015 36.433 /gab
Ietaupījums: € 10.418
€ 21.50 30.11 /gab
Ietaupījums: € 8.61

Ir noliktavā
Specifikācijas:
Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu