Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  APC PATCH CORD
< ATPAKAĻ Optiskais patch cord. SM. SI. 9". SC/PC-SC/APC. 3M
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 6.17 /gab
€ 5.10 /gab
Preces artikuls:Z0000003451
Ražotājs:BALTIC TELECOM
Garums:3 m
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:

Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu