Veikals
Jaunums!
Noma
Aizmirsu paroli Reģistrācija
MMDUSC/LCUPC2LSZH-15
FO savienotājvads SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 (OM2) Duplex 2mm. LSZH. 15m
< ATPAKAĻDATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  MULTI MODE OM3. OM2. OM1  >  SC/LC  >  15M
FO savienotājvads SC/UPC-LC/UPC MM 50/125 (OM2) Duplex 2mm. LSZH. 15m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
AKCIJA -33%
€ 6.812 10.225 /gab
Ietaupījums: € 3.413
€ 5.63 8.45 /gab
Ietaupījums: € 2.82

Ir noliktavā
Artikuls:MMDUSC/LCUPC2LSZH-15
Ražotājs:BALTIC TELECOM

































Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2022 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Lai noformētu nomu, lūdzu pāriet uz grozu.
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu
Paldies! Pieprasījums ir saņemts!