Pood
Uudised!
Rental
unustasin parooliRegistreerimine
MMDUSC/LCUPC2LSZH-15
Patchcord MM OM2 Duplex LC-SC. 15m
< TAGASIANDMED JA OPTILISED VÕRGUD  >  OPTILISED VÕRGUD  >  PATCH CORD OPTIKA  >  Mitu režiimi OM3. OM2. OM1  >  SC / LC  >  15M
Patchcord MM OM2 Duplex LC-SC. 15m
Product appearance may be different from picture
JAGA -33%
€ 6.812 10.225
Säästud: € 3.413
€ 5.63 8.45
Säästud: € 2.82

Laos
Artikkel:MMDUSC/LCUPC2LSZH-15
Tootja:BALTIC TELECOM
Options
RiikĶĪNA
Kiu tüüpMM (OM2)
Ühenduse tüüpSC/LC
Pikkus15000 mm
UPC / APCUPC
Kaabli läbimõõt2mm
Simplex / DuplexDuplex

































Pood
Meist
Partnerid
Kuidas saada kliendiks?
Kontaktid
© 2022 Baltic Project Group SIA. Reg. Number: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Salvestatud!
Mine ostukorvi
To book a rental, please, go to the cart.
Mine ostukorvi
Salvestatud!
Tooted ei ole laos
saadaval taotlusel
Mine ostukorvi
Salvestatud!
Mine projekti juurde
Salvestatud!
Mine kataloogi
Aitäh! Teie taotlus on vastu võetud!