Parduotuvė
Apie mus
Partneriai
Kaip tapti klientu?
Kontaktai
LAT
LIT
RUS
ENG
Registracija
Užmiršau slaptažodį
Išplėstinė paieška
Rūšiuoti pagal

Kainų filtras
DUOMENŲ IR OPTINIAI TINKLAI  >  OPTINIS DUOMENŲ PERDAVIMO TINKLAS  >  OPTINIAI KOMUTACINIAI KABELIAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  LC/FC  >  1M
< ATGAL Komutacinis kabelis SM OS2 Duplex LC-FC. 1m
Prekės išvaizda gali skirtis nuo paveikslėlio
KAINA
€ 6.30
€ 5.21
Prekės artikulas :SMDULC/FCUPC2LSZH-1
Gamintojas:BALTIC TELECOM
Ilgis:1
Šalis:ĶĪNA
Analogiškos prekės:
Parduotuvė
Apie mus
Partneriai
Kaip tapti klientu?
Kontaktai
Baltic Project Group SIA
Reg. Number: LV40002078769
Office: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
GSM.: +371 29236283, Ph.: +371 67808531
Išsaugota!
Eiti į krepšį
Išsaugota!
Prekės sandėlyje nėra
ją būtina užsakyti
Eiti į krepšį
Išsaugota!
Eiti į projektą
Išsaugota!
Eiti į katalogą