Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  LC/FC  >  25M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads FC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652 Duplex 2mm apvalks LSZH. 25m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Preces artikuls:P-OS2-DX-FC/LC-25
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Garums:25 m
Valsts:ĶĪNA
CENA
€ 14.326 /gab
€ 11.84 /gab

Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu