Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  LC/LC  >  15M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads LC/UPC-LC/UPC SM9/125 G652D duplex 2mm LSZH. 15m (KAMAX)
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 8.40 /gab
€ 6.94 /gab
Ir noliktavā
Preces artikuls:P-OS2-DX-LC/LC-15
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Web:www.kamaxeurope.com
Garums:15 m
Valsts:ĶĪNA
Single-Mode / Multi-Mode:SingleMode 9/125(OS2)
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu