Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  SC/LC  >  15M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D (OS2) Duplex 2mm. LSZH. 15m (KAMAX EUROPE)
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 8.40 /gab
€ 6.94 /gab
Preces artikuls:P-OS2-DX-SC/LC-15
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Web:www.kamaxeurope.com
Garums:15 m
Krāsa:Dzeltena
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu