Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  SC/FC  >  1.5M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads FC/UPC-SC/UPC SM9/125 G652D duplex 2mm LSZH. 1.5m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 6.46 /gab
€ 5.34 /gab
Pēc pieprasījuma
Preces artikuls:P-OS2-DX-FC/SC-1.5
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Valsts:ĶĪNA
Single-Mode / Multi-Mode:SingleMode 9/125(OS2)
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu