Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  MULTI MODE OM4 50/125  >  SC/LC  >  5M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 (OM4) Duplex 2.8mm. LSZH. 5m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 11.41 /gab
€ 9.43 /gab
Ir noliktavā
Preces artikuls:P-OM4-DX-LC/SC-5
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Garums:5 m
Valsts:ĶĪNA
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu