Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  MULTI MODE OM4 50/125  >  SC/LC  >  3M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads LC/UPC-SC/UPC MM 50/125 (OM4) Duplex 2.8mm. LSZH. 3m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 9.03 /gab
€ 7.46 /gab
Preces artikuls:P-OM4-DX-LC/SC-3
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Garums:3 m
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu