Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PIGTAIL OPTIKAI  >  SC SM 9/125 (OS2)
< ATPAKAĻ Optiskas šķiedras pigtail SC/APC. SM 9/125 G652D (OS2). LSZH. Tight.Multikrāsu. 3m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 0.94 /gab
€ 0.78 /gab
Preces artikuls:PT-OS2/A-SC-T-M-3
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Garums:3 m
Krāsa:Multikrāsu
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu