Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  INDUSTRIĀLIE SWITCH / KONVERTORI  >  INDUSTRIĀLIE FO KONVERTORI
< ATPAKAĻ Industriālais FO konvertors 10/100/1000Tx UTP uz 1000FX.1310nm SM Duplex SC. 20km.DIN. DC10~58V
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Industriālais FO konvertors 10/100/1000Tx UTP uz 1000FX.1310nm SM Duplex SC. 20km.DIN. DC10~58V
CENA
€ 111.80 /gab
€ 92.40 /gab
Ir noliktavā
Preces artikuls:SPI-1G91GU-SM-20SC
Ražotājs:SPLAYMARK
Web:www.splaymark.com
Krāsa:Melna
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:
Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu