Parduotuvė
Apie mus
Partneriai
Kaip tapti klientu?
Kontaktai
LAT
LIT
RUS
ENG
Registracija
Užmiršau slaptažodį
Išplėstinė paieška
Rūšiuoti pagal

Kainų filtras
DUOMENŲ IR OPTINIAI TINKLAI  >  OPTINIS DUOMENŲ PERDAVIMO TINKLAS  >  OPTINIAI KOMUTACINIAI KABELIAI  >  GOFROS
< ATGAL Komutacinis kabelis SM OS2 Duplex SC-SC. 1.5m
Prekės išvaizda gali skirtis nuo paveikslėlio
KAINA
€ 4.07
€ 3.36
Prekės artikulas :P-OS2-SX-SCA/SC-G657A1-1,5
Gamintojas:KAMAX EUROPE
Web:www.kamaxeurope.com
Ilgis:1.5
Spalva:Dzeltena
Šalis:ĶĪNA
Analogiškos prekės:
Parduotuvė
Apie mus
Partneriai
Kaip tapti klientu?
Kontaktai
Baltic Project Group SIA
Reg. Number: LV40002078769
Office: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
GSM.: +371 29236283, Ph.: +371 67808531
info@bpgroup.lv
Išsaugota!
Eiti į krepšį
Išsaugota!
Eiti į projektą
Išsaugota!
Eiti į katalogą