Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  SFP / OPTISKIE KONVERTORI / GIBIC  >  SFP - SINGLEMODE  >  10G DUPLEX SFP+
< ATPAKAĻ SFP modulis 10Gbps. 1310nm. SM. Duplex LC. 2km. DDM (CISCO)
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 23.96 /gab
€ 19.80 /gab
Ir noliktavā
Preces artikuls:6C-SFP+-IR
Ražotājs:6COM TECHNOLOGY
Web:www.6comgiga.com/pro...
Specifikācijas:
Tikai reģistrētiem lietotājiem
Krāsa:Metāla
Valsts:ĶĪNA
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu