Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  SFP / OPTISKIE KONVERTORI / GIBIC  >  SFP - SINGLEMODE  >  10G BIDI SFP+
< ATPAKAĻ BIDI SFP+ modulis 10Gbps. Tx1270/1330. SM. Simplex LC. 10km. DDM (CISCO)
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 38.48 /gab
€ 31.80 /gab
Preces artikuls:BIDI-SFP+-LR-27
Ražotājs:6COM TECHNOLOGY
Web:www.6comgiga.com/pro...
Krāsa:Metāla
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu