Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  SFP / OPTISKIE KONVERTORI / GIBIC  >  SFP - SINGLEMODE  >  1.25G DUPLEX SFP
< ATPAKAĻ SFP modulis 1.25Gbps. 1310nm. SM. Duplex LC. 10km. DDM. -40ºC ~ +85ºC (DELL)
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 13.07 /gab
€ 10.80 /gab
Preces artikuls:6C-SFP-0310ID-D
Ražotājs:6COM TECHNOLOGY
Web:www.6comgiga.com/pro...
Krāsa:Metāla
Valsts:ĶĪNA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu