Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  SINGLE MODE OS2 9/125  >  SC/LC  >  10+ M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D (OS2) Duplex 2mm. LSZH. 26m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 11.24 /gab
€ 9.29 /gab
Ir noliktavā
Preces artikuls:P-OS2-DX-SC/LC-26
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Web:www.kamaxeurope.com
Garums:26 m
Krāsa:Dzeltena
Valsts:ĶĪNA
Analoģiskās preces:

Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu