Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  SFP / OPTISKIE KONVERTORI / GIBIC  >  SM - SINGLEMODE KONVERTORI  >  SM - 10/100 Mbps
< ATPAKAĻ Konvertors MINI 10/100Mbps - BIDI SM Simplex SC 1310nm/1550nm 20km
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Preces artikuls:FR-2201-FB3S20
Ražotājs:FIBERROAD TECHNOGY
Web:fiberroad.com.cn/pro...
Krāsa:Melna
Valsts:ĶĪNA
CENA
€ 19.239 /gab
€ 15.90 /gab

Ir noliktavā
Specifikācijas:
Sertifikāti un deklarācijas:
Tikai reģistrētiem lietotājiem
Specifications

Physical Port
Copper Port 10/100Base-T RJ45
SFP Port 100BASE-X SFP interfaces

Parameters
Ethernet Standards IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX/100BASE-FX
IEEE 802.3x flow control and back pressure

Packet Length 2046bytes
Transmission Mode Store and Forward/Cut through
Exchange Property Delay time: < 7ps
Backplane bandwidth: 20Gbps; Packet forwarding rate: 14.88Mpps

DIP Switches
LFP function:Disable/Enable
Fowrward mode:Store and forward/Cut through

LED Indicator
Power Connect-always
RJ45 Link/Act: connect-always; data exchange-twinkle
Fiber Link/Act: connect-always; data exchange-twinkle
Fiber Speed FX 10M/100M

Power Information
Power Input Adapter Type: DC 5-12V
Power Consumption Full-load<3W

Physical Property
Dimensions 90mm×60mm×20mm
Installation Mode wall-mountable
Weight 130g

Working Environment
Operating Temperature 0°C~50°C
Operating Humidity 10%~90% non-condensing
Storage Temperature -10°C~70°C

Warranty
MTBF 50.000 hours
Defects Liability Period 1 year warranty. lifetime technical support

Certification Standard
EMC FCC Part15 Class A
CE-EMC/LVD
RoHS
EN61000-4-2 (ESD). EN61000-4-3 (RS)
EN6100044 (EFT). EN6100045 (Surge)
EN61000^1-6 (CS). EN61000-4-8
EN61000-4-11
Analoģiskās preces:

Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu
Paldies! Pieprasījums ir saņemts!