Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  MULTI MODE OM3. OM2. OM1  >  SC/FC  >  3M
< ATPAKAĻ FO savienotājvads SC/UPC-FC/UPC MM (OM1) Duplex 2mm. LSZH. 3m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Preces artikuls:MM62,15DUSC/FCUPC2-3
Ražotājs:BALTIC TELECOM
Garums:3 m
Valsts:ĶĪNA
AKCIJA -55%
€ 3.63 8.143 /gab
Ietaupījums: € 4.513
€ 3.00 6.73 /gab
Ietaupījums: € 3.73

Ir noliktavā
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu