Parduotuvė
Apie mus
Partneriai
Kaip tapti klientu?
Kontaktai
LAT
LIT
RUS
ENG
Registracija
Užmiršau slaptažodį
Išplėstinė paieška
Rūšiuoti pagal

Kainų filtras
DUOMENŲ IR OPTINIAI TINKLAI  >  OPTINIS DUOMENŲ PERDAVIMO TINKLAS  >  OPTINIAI KOMUTACINIAI KABELIAI  >  MULTI MODE OM3. OM2. OM1  >  SC/MTRJ
< ATGAL Komutacinis kabelis MM OM1 DU. MTRJ-SC/PC. 3m
Prekės išvaizda gali skirtis nuo paveikslėlio
KAINA
€ 11.50
€ 9.50
Prekės artikulas :MM62,5DUMTRJ/SCPC2-3
Gamintojas:BALTIC TELECOM
Ilgis:3
Šalis:ĶĪNA
Specifikacijos :Tiktai registruotiems vartotojams
Analogiškos prekės:
Parduotuvė
Apie mus
Partneriai
Kaip tapti klientu?
Kontaktai
Baltic Project Group SIA
Reg. Number: LV40002078769
Office: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
GSM.: +371 29236283, Ph.: +371 67808531
Išsaugota!
Eiti į krepšį
Išsaugota!
Eiti į projektą
Išsaugota!
Eiti į katalogą