Veikals
Aizmirsu paroli Reģistrācija
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PIGTAIL OPTIKAI  >  LC MM (OM3. OM2. OM1)
< ATPAKAĻ Optiskas šķiedras pigtail LC/UPC. MM (OM2). LSZH. Tight. Multikrāsu. 2m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
Optiskas šķiedras pigtail LC/UPC. MM (OM2). LSZH. Tight. Multikrāsu. 2m
CENA
€ 1.065 /gab
€ 0.88 /gab

Ir noliktavā
Preces artikuls:PT-LC-M2S09SCL-2
Ražotājs:KAMAX EUROPE
Garums:2 m
Krāsa:Multikrāsu
Valsts:ĶĪNA
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
© 2020 Baltic Project Group SIA. Reģ. Numurs: LV40002078769. info@bpgroup.lv
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu