Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  OPTISKIE KONVERTORI. SFP. GIBIC  >  MM - MULTIMODE KONVERTORI  >  MM - 1000 Mbps
< ATPAKAĻ Gigabit Multi-Mode Media Converter 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseSX(SC) 550m (TP-LINK)
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 65.17 /gab
€ 53.86 /gab
Preces artikuls:MC200CM
Ražotājs:TP-LINK
Web:www.tp-link.com
Krāsa:Pelēka
Valsts:LIETUVA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu