Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
AKTĪVĀS TĪKLA IEKĀRTAS / KONVERTORI / PoE / Wi-Fi  >  SFP / OPTISKIE KONVERTORI / GIBIC  >  SFP - MULTIMODE  >  1.25G DUPLEX SFP
< ATPAKAĻ SFP modulis 155Mbps 1310nm MM Duplex LC 2km
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 18.15 /gab
€ 15.00 /gab
Preces artikuls:DN-81101
Ražotājs:DIGITUS
Web:www.digitus-professi...
Valsts:VĀCIJA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Preces nav noliktavā
pieejama pēc pieprasījuma
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu