Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
LAT
LIT
RUS
ENG
Reģistrācija
Aizmirsu paroli
Paplašinātā meklēšana
Sortēt pēc

Cenu filtrs
DATU UN OPTISKIE TĪKLI  >  OPTISKIE TĪKLI  >  PATCH CORD OPTIKAI  >  MULTI MODE OM3. OM2. OM1  >  ST/ST  >  1M
< ATPAKAĻ Patchcord ST/UPC-ST/UPC Duplex LSZH OM2 1m
Produkta izskats var atšķirties no attēlā redzamā
CENA
€ 0.00 /gab
€ 0.00 /gab
Preces artikuls:0-5349561-1
Ražotājs:AMP NETCONNECT
Garums:1 m
Valsts:BEĻĢIJA
Specifikācijas:Tikai reģistrētiem lietotājiem
Analoģiskās preces:
Veikals
Par mums
Partneri
Kā kļūt par klientu?
Kontakti
Baltic Project Group SIA
Reģ. Numurs: LV40002078769
Birojs: Jelgavas iela 26, Rīga, LV-1004
Mob.: +371 29236283, Tālr.: +371 67808531
Saglabāts!
Doties uz grozu
Saglabāts!
Doties uz projektu
Saglabāts!
Doties uz katalogu